Територіальні органи ДПС
у Волинській області

Офіційний портал
Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

На Волині податкові надходження до держбюджету на 19 відсотків перевищують минулорічні показники

09.09.2022

За підсумками восьми місяців 2022 року платники податків Волині спрямували до держбюджету понад 3,9 мільярда гривень податкових платежів, які адмініструє Головне управління ДПС у Волинській області.

Це на 19 відсотків більше проти аналогічного періоду торік.

«Тобто, динаміка надходжень податкових платежів до держбюджету в області – позитивна. Зокрема, платники податків Волині спрямували для потреб держави на 623 мільйони гривень податків більше проти аналогічного періоду торік. Ці кошти - вкрай потрібний внесок у перемогу над загарбником, оскільки  ефективна протидія ворогу можлива лише за належного фінансового забезпечення армії. Тому, без жодного перебільшення, вклад кожного платника податків у перемогу – важливий», -  коментує в.о. начальника Головного управління ДПС у Волинській області Сергій Лисеюк.

Посадовець наголосив, що в умовах воєнного стану волинський бізнес  дотримується законодавчих вимог і, переважно, повною мірою виконує податкові зобов’язання перед бюджетом. Тим часом, податкова служба пропонує  представникам реального сектору економіки  якісний податковий супровід, зокрема  шляхом дистанційної взаємодії для спілкування і звітування.

Нагадаємо, що про стан розрахунків з бюджетом, реєстраційні та облікові дані, результати обробки податківцями звітів та строки подання звітності і сплати податків можна дізнатися через Електронний кабінет та сервіс «InfoTAX».

Сектор інформаційної взаємодії ГУ ДПС у Волинській області